Vedomý, láskavý dotyk prináša dôveru a porozumenie

Kurz tantra masáže pre páry

Zoznámenie - vysvetlenie

Ako je to s masážou intimit?

Kurzy pre páry

Kurzy vedomého, zmyselného dotyku pre páry v akejkoľvek kombinácii pohlavia

Kurz je určený pre využitie na súkromné účely. Neoprávňuje k prevádzaniu profesionálnej Tantra masáže Sávitryí. Na získanie osvedčenia Tantra masér/ka Sávitryí je potrebné prejsť Školou tantra masáže.

Okoreňte svoj milostný život

Naučíme Vás ako sa dotýkať muža/ženy, aby Váš dotyk prinášal potešenie, rozkoš, radosť. Aby Váš dotyk bol spojivom vo Vašom vzťahu, aby z Vášho dotyku bola cítiť láska, úcta, prijatie, trpezlivosť, odovzdanie, pochopenie Vášho partnera/partnerky.

Pochopíte, že vzrušenie a rozkoš je možné vyvolať v každej časti tela, nielen v oblasti intimít. Vedomý dotyk otvára srdce, dušu, telo a je bránou k extatickému prežívaniu partnerstva.
Xenyie

Vyberte si z kurzov pre páry:

Interview so Xenyií o tantra masáži pre páry

S reportérkou Monikou Haklovou

Aké sú rozdiely medzi Školou a Kurzami

  • Prvý rozdiel je v dĺžke trvania. Škola trvá tri víkendy a je zakončená osvedčením pre vykonávanie profesionálnej tantra masáže. Kurz trvá max. deväť hodín a je určený len na súkromné využitie.
  • Druhý rozdiel je v tom, že v Škole sú účastníci, ktorí sa väčšinou navzájom nepoznajú. To znamená, že sa masírujú cudzí ľudia. Na kurze sa navzájom masíruje pár ľudí, ktorí sú si blízki.
  • Tretí rozdiel je, že v Škole sa učí detailná tantra masáž. Účastníci si prechádzajú meditáciami, učia sa pracovať s dychom, zažívajú transformáciu a dozvedia sa o filozofii tantry. Na kurze sa pár učí prevažne fyzickú časť masáže a to zjednodušenú a napriek tomu účinnú.


Mám záujem o individuálny termín Kurzu tantra masáže