Dotyk dlaní, očí,  zvuků a touhy                             Dotyk vůní,  chutí,  těl a duše

Škola tantra masáže Sávitryí

Milí přátelé, níže jsem popsala, co vše Tantra masáž Sávitryí zahrnuje, obsahuje a čím vším se postupně obohatí Váš život během našich společných setkání:

Tantrická masáž Sávitryí - harmonizuje všechny složky lidské bytosti - fyzickou, emocionální, duševní, duchovní. Věnuje se všem částem lidského těla včetně intimit.

Během této masáže pracujeme v meditaci, naladěni na energii Vyššího Já. Pečujeme o auru, čakry, meridiány, reflexní body (i v oblasti intimit - velmi důležité body, kterým se jiná masáž nevěnuje), marmy. Vylaďujeme levou a pravou mozkovou hemisféru, archetypy vnitřní muž a vnitřní žena. Používáme speciální tantrický dech, jak relaxující, tak stimulující. Uvolňujeme hlavu, všechny části těla, svaly, klouby, šlachy, orgány uložené v dutině břišní.

Zbavujeme tělo a duši zátěže, relaxujeme mysl a přinášíme nová poznání o možnostech sexuality. Dotýkáme se, objímáme, hladíme, pečujeme, rozmazlujeme, vzrušujeme s největší pozorností, láskyplností a něhou.

Sexuální (kundalini) energii postupně probouzíme a navyšujeme. Vzrušení tantrickými technikami využíváme k energetizaci těla a zároveň k nárůstu ještě vyššího vzrušení. Toto přináší ženám krásné orgasmy a mužům úžasná uvolnění.

Recenze: "Ja som tam absolvoval 1.stupeň Tantrickej masáže v Tantra chráme Sávitryí u jedinečnej majsterky učitelky tantry Xenyie a som taký nadšený unesený, že som sa rozhodol absolvovať aj 2.stupeň. Slovami sa to dá len veľmi ťažko opísať.Kto nezažil asi nepochopí..." 

Marian Almasi

Škola je velmi vhodná:

 • pro osobní rozvoj, 
 • pro páry, které si chtějí prohloubit milostný život a vzájemný vztah,
 • pro profesionály, kteří si chtějí rozšířit svou praxi

Přínosem pro Vás je:

 • sebepoznání
 • zvýšení proudu životní energie
 • harmonizace těla
 • otevření tvořivosti (možná zase začnete skládat básně, tančit, hrát na kytaru:-))
 • zvýšení výkonnosti v práci
 • zvýšení sexuální přitažlivost pro opačné pohlaví
 • omlazení
 • rozjasnění pohledu na život

Popis a termíny pěti stupňů školy:


1. Stupeň - Zjednodušená tantra masáž celého těla bez masáže intimit

První stupeň zahrnuje především výuku systematické práce s tělem. Masáž probíhá v oblečení. Naučíme se dotýkat těla, tak aby byl dotek příjemný, laskavý, vzrušující jak pro ošetřovaného, tak pro ošetřujícího. Postupně si zvykneme na nahotu. Zjednodušená Tantrická masáž Sávitryí celého těla včetně třísel, bez masáže intimit. Zakončeno Diplomem účastníka - neopravňuje k vykonávání profesionální tantra masáže Sávitryí.

Účastníci kurzu obdrží tištěná skripta.

Výuka probíhá v uzavřené skupině maximálně 4 účastníků.

Výuku 1. stupně poskytujeme i individuálně, viz platební podmínky níže.

Jak mohu ve škole pokračovat?

Účastníci 1. stupně mohou rozšířit své znalosti ve 2. stupni Školy tantra masáže Sávitryí. Po jeho absolvování a složení závěrečné zkoušky obdrží Osvědčení, které opravňuje k vykonávání Tantra masáže Sávitryí. Noví tantra maséři/masérky mohou po ukončení kurzů projít profesionální praxí přímo v Tantra chrámu Sávitryí.

Délka a termíny:               První stupeň školy se vyučuje 2 dny a je vypsáno více termínů - Vyberte si nejvhodnější  a přihlaste se!  Viz formulář na konci této stránky

I. termín: 17. - 18. 3. Tantra chrám Sávitryí Bratislava 

II. termín: 24. - 25. 3. Tantra chrám Sávitryí Bratislava VI. běh: 10. - 11. 12. 2016 Tantra chrám Sávitryí Bratislava

Informace k výuce:

Sobota od 9. hod. do cca 18. hod., neděle od 9. hod. do cca 13. hod. V sobotu je dvouhodinová přestávka na oběd. Přesný harmonogram výuky Vám zašlu e - mailem 2 dny před začátkem kurzu.

K dispozici je vše, co potřebujete k výuce a drobné občerstvení.

Sebou doporučuji přinést sarong (Zde link na e-shop se sarongy), pohodlné oblečení, tužku, hygienické potřeby a svačinu.

Program vede: Xenyie 

Cena: 199 eur/ osoba (cena je za 2 dny výuky)  při účasti minimálně 2 osob

V případě zájmu o individuální výuku 1. stupně Školy, kde bude účastník sám, je příplatek k základní ceně kurzu eur 150. V příplatku je zahrnutá odměna figurantovi/figurantce a individuální přístup. Celková cena eur: 349 

Záloha: 50 eur, platba na účet FIO

IBAN:SK2583300000002201191543

č.ú.: 2201191543/8330

VS: datum prvého dne výuky, na který se přihlašujete, do poznámky jméno účastníka/účastníků kurzu

Záloha je splatná při přihlášení. Na základě zaplacené zálohy Vám rezervujeme místo v kurzu

Záloha je nevratná a nepřenosná na jiného účastníka kurzu. Je možné ji využít na další kurz nebo k zaplacení jiné naší služby

Doplatek: 

149 eur- platba v hotovosti před začátkem výuky

299 eur - individuální výuka - platba v hotovosti před začátkem výuky

Doplatek je možno uhradit i převodem na účet, dohodněte se s Xenyií

Přihlašte se! 

2. Stupeň - Tantra masáž celého těla s masáží intimit 

Pouze pro absolventy 1. stupně

Druhý Stupeň postupuje k další složce lidské bytosti a tou jsou emoce, pocity. Naučíme se vnímat a identifikovat a přiznat si pravdivě a vyjádřit vlastní emoce. Dovolíme si své emoce vložit do doteků a nechat jejich energii působit na ošetřovaného. V procesu vyjádření emocí nám budou pomáhat vedené meditace, Osho meditace, debriefing. Budeme rozvíjet a prohlubovat techniky Tantrické masáže Sávitryí. Tantrická masáž celého těla včetně masáže lingamu a jóni (u muže celá oblast intimit, u ženy venkovní oblast intimit). Kurz bude zakončen zkouškou a předáním osvědčení 1. Stupně - masérka/masér Tantra Sávitryí - opravňuje k vykonávání profesionální tantra masáže Sávitryí.  Noví tantra maséři/masérky mohou po ukončení kurzů projít profesionální praxí přímo v Tantra chrámu Sávitryí.

Účastníci kurzu obdrží tištěná skripta. 

Výuka probíhá v uzavřené skupině maximálně 4 účastníků.

Výuku 2. stupně poskytujeme i individuálně, viz platební podmínky níže. 

Jak mohu ve škole pokračovat?

Účastníci 2. stupně mohou rozšířit své znalosti ve 3. stupni Školy tantra masáže Sávitryí. Po  jeho absolvování  a složení závěrečné zkoušky obdrží Osvědčení, které opravňuje k vykonávání Tantra terapie Sávitryí. 

Délka a termíny:               Jedná se o 2 x dvoudenní setkání a je vypsáno více termínů. Vyberte si nejvhodnější a přihlaste se!

I. termín: 7. - 8. a 14. - 15. 4. Tantra chrám Sávitryí Bratislava - obsadené

II. termín: 28. - 29. 4.  a 5. - 6. 5. Tantra chrám Sávitryí Bratislava - 4 voľné miestá

Přihlašte se! 

Informace k výuce:

Sobota od 9. hod. do cca 19. hod., neděle od 9. hod. do cca 17. hod. V sobotu je dvouhodinová přestávka na oběd. V neděli je přestávka na oběd 1 hod. Přesný harmonogram výuky Vám zašlu e - mailem 2 dny před začátkem kurzu.

K dispozici je vše, co potřebujete k výuce a drobné občerstvení.

Sebou doporučuji přinést sarong (Zde link na e-shop se sarongy), pohodlné oblečení, tužku, hygienické potřeby a svačinu.

Program vede: Xenyie 

Cena: 399 eur/ osoba (cena je za 4 dny výuky) při účasti minimálně 2 osob                                                          

V případě zájmu o individuální výuku 2. stupně Školy, kde bude účastník sám, je příplatek k základní ceně kurzu eur 300. V příplatku je zahrnutá odměna figurantovi/figurantce a individuální přístup. Celková cena eur: 699 

Záloha: 100 eur, platba na účet FIO

IBAN: SK2583300000002201191543

č.ú.: 2201191543/8330

VS: datum prvého dne výuky, na který se přihlašujete , do poznámky jméno účastníka/účastníků kurzu

Záloha je splatná při přihlášení. Na základě zaplacené zálohy Vám rezervujeme místo v kurzu

Záloha je nevratná a nepřenosná na jiného účastníka kurzu. Je možné ji využít na další kurz nebo k zaplacení jiné naší služby

Doplatek: 

299 eur- platba v hotovosti před začátkem výuky

599 eur - individuální výuka - platba v hotovosti před začátkem výuky

Doplatek je možno uhradit i převodem na účet, dohodněte se s Xenyií 

Přihlašte se!

3. Stupeň A + B + C - Terapeutická tantra masáž

Pouze pro absolventy 2. stupně

Třetí Stupeň se věnuje navázání kontaktu s další vrstvou lidské bytosti a tou je psyché, duše. Budeme pokračovat v otevírání, vyjadřování, zvědomění emocí a zároveň budeme poznávat a harmonizovat čakry. Přes čakry, především srdeční čakru, se budeme spojovat s vlastní duší i s duší ošetřovaného. Probereme další detaily tantrické masáže Sávitryí. Naučíme se hara masáž a techniku rozvádění sexuální energie do těla. Budeme společně odhalovat hlubiny a výšiny tantrického učení. Provázet nás budou opět vedené meditace, tanec, katarzní techniky, Osho meditace, dále techniky na očistu čaker a debriefing. Kurz bude zakončen zkouškou a předáním certifikátu 2. Stupně - terapetka/terapeut Tantra Sávitryí.

Délka a termíny:               Jedná se o tři krát tři víkendy. Termíny budou vypsány od zimy 2018
Cena:                                  Zatím neurčena


4. Stupeň - Tantrická kněžka

Individuálně informace u Xenyie Suhayily

Určený pro tantrické masérky, maséry, kteří spolupracují s Tantra chrámem Sávitryí, prošli svým transformačním procesem a jsou připraveni přijmout zasvěcení - iniciaci.


5. Stupeň - Mistrovské zasvěcení

Individuálně informace u Xenyie Suhayily

Rezervujte si svůj termín ...... Ptejte se........ Kontaktujte mne......