Dotyk dlaní, očí, zvukov a túžby   Dotyk vôní, chutí, tiel a duše

Škola tantra masáže Sávitryí

Naučíte sa vedomú masáž celého tela aj s oblasťou intimít
(podľa absolvovaného stupňa). Pre získanie osvedčenia je nutné absolvovať 0., 1. stupeň Školy. Ďalej so môžete rozšíriť svoje znalosti v 2. a 3. stupni Školy. 

 

Moje osobné know-how, moje životné a praktické skúsenosti odovzdávam na workshopoch, v škole Tantra masáží Sávitryí a na kurzoch. A to všetko sa naučiť, pochopiť, precítiť, prežiť vyžaduje svoj čas, vlastné tempo i trpezlivosť. Tantra nie je instantná polievka, je to dlhodobý proces.  Ak máte záujem o kvalitné tantrické vzdelanie, rada Vás ním do hĺbky prevediem.
V mojom podaní ide o transformačný tantrický proces určený ľudom, ktorí vedia, čo chcú. Nevyučujem len za účelom získania certifikátu a nevyučujem ani povrchné erotické masáže.
Xenyie, Učiteľka tantry

Výnimočné a jedinečné schopnosti, ktoré si od nás odnesiete, sú neopakovateľné.

Tantrická masáž Sávitryí - harmonizuje všetky zložky ľudskej bytosti - fyzickú, emocionálnu, duševnú i duchovnú. Venuje sa všetkým častiam ľudského tela vrátane intimít.


Používame špeciálny tantrický dych, ako relaxujúci, tak stimulujúci. 

Počas tejto masáže pracujeme v meditácii. Pečujeme o auru, čakry, meridiány, marmy a reflexné body (aj v oblasti intimít - veľmi dôležité body, ktorým sa iná masáž nevenuje).


Vylaďujeme ľavú a pravú mozgovú hemisféru.

Zbavujeme telo a dušu záťaže, relaxujeme myseľ a prinášame nové poznania o možnostiach sexuality. Dotýkame sa, hladíme, dávame opateru, rozmaznávame, vzrušujeme.


Uvoľňujeme hlavu, všetky časti tela, svaly, kĺby, šľachy, vnútorné orgány. 


Sexuálnu (kundalini) energiu postupne prebúdzame a navyšujeme. Vzrušenie tantrickými technikami využívame k energetizácii tela a zároveň k nárastu ešte vyššieho vzrušenia. Práca s kundaliní energií je transformačný proces. Praktizovanie skutočnej tantry prináša zmeny na všetkých úrovniach človeka. Ste pripravení na svoju premenu? Ak áno, príďte. Ak zatiaľ nie, príďte, keď budete otvorení novej energii.


Škola je veľmi vhodná:

 • pre osobný rozvoj,
 • pre páry, ktoré si chcú prehĺbiť milostný život a vzájomný vzťah,
 • pre profesionálov, ktorí si chcú rozšíriť svoju prax

Prínosom pre vás je:

 • získanie uceleného komplexu a know-how tantra masáže Sávitryí
 • sebapoznanie
 • zvýšenie prúdu životnej energie
 • harmonizácia tela
 • otvorenie tvorivosti (možno zase začnete písať básne, tancovať, hrať na gitaru)
 • zvýšenie výkonnosti v práci
 • zvýšenie sexuálnej príťažlivosti pre opačné pohlavie
 • omladenie
 • rozjasnenie pohľadu na život

Ja som tam absolvoval 1.stupeň Tantrickej masáže v Tantra chráme Sávitryí u jedinečnej majsterky učitelky tantry Xenyie a som taký nadšený unesený, že som sa rozhodol absolvovať aj 2.stupeň. Slovami sa to dá len veľmi ťažko opísať. Kto nezažil asi nepochopí...
Marian Almasi

Popis a termíny stupňov školy:Zjednodušená tantra masáž celého tela
bez masáže intimít
(Rozpoznávací 0. stupeň)

Rozpoznávací 0. stupeň zahŕňa predovšetkým výuku systematickej práce s telom. Masáž prebieha v oblečení. Naučíte sa dotýkať tela tak, aby bol dotyk príjemný, láskavý, vzrušujúci ako pre ošetrovaného, tak pre ošetrujúceho. Postupne si zvyknete na nahotu.

Počas tohto víkendu zistíte, či ste pripravení pokračovať do ďalších stupňov vzdelávania. Dávame vám slobodu voľby. Získavate možnosť naučiť sa prakticky masáž, ktorú využijete doma pre svojich milovaných. Počas kurzu dostanete množstvo praktických a teoretických informácií. Keď ich začnete využívať, prinesú vám mnoho výhod vo vašom živote.

Ukončené Diplomom účastníka (neoprávňuje na vykonávanie profesionálnej tantra masáže Sávitryí).

Ak vás Sávitryí masáž osloví, môžete pokračovať do ďalších stupňov školy. Získate osvedčenie Sávitryí masér 1. a 2. stupňa a ďalej aj terapeut. Keď sa rozhodnete pre našu spoločnú cestu, budete prechádzať veľkým sebaspoznávaním a transformáciou. Je to váš zámer?

Termíny kurzu

Miesto: Trenčianske Teplice (piatok od 18h až nedeľa do 15h)

Leto, jeseň 2020

I. termín: 24. - 27. 7. 2020
II. termín: 7. - 9. 8. 2020
III. termín: 4. - 6. 9. 2020
IV. termín: 23. - 25. 10. 2020
V. termín: 20. - 22. 11. 2020
VI. termín: 11. - 13. 12. 2020

Zima, jar 2021

I. termín: 22. - 24. 1. 2021
II. termín: 19. - 21. 3. 2021
III. termín: 9. - 11. 4. 2021
IV. termín: 14. - 16. 5. 2021

Harmonogram výuky 0. stupňa

 • 0. stupeň Školy trvá tri dni (piatok od 18h, celá sobota, nedeľa do 15h)
 • výuka prebieha v uzavretej skupine max. 10 účastníkov
 • obdržíte tlačené skriptá
 • k dispozícii je všetko, čo potrebujete k výuke a drobné občerstvenie
 • Presný harmonogram výuky vám zašleme e-mailom 2-3 dni pred začiatkom kurzu. 

Čo so sebou

 • 2 menšie uteráky pod hlavu a tvár pri masírovaní, aby sme udržiavali hygienu
 • hygienické potreby a uterák na sprchovanie
 • deku na prikrytie, alebo polažkanie v tráve, možno karimatku
 • šatku (sárong), v ktorom sa masíruje
 • spodné nohavičky/trenky, pri ktorých budete v pohode, že sú od oleja
 • ženy, vezmite si sukňu, tantra je prapôvodne ženská filozofia, budeme rozvíjať ženské kvality života
 • papuče na prezutie
 • pero
 • občerstvenie

Ak nemáte sárong, tu je link na e-shop so sárongami.


 • VYCHÁDZAME VÁM V ÚSTRETY: Máte o našu školu záujem a neviete ju zaplatiť podľa našich podmienok? Neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa.
 • Všetky aktuálne informácie sú na našom novom webe. Budete presmerovaní

  Termíny na jeseň a zimu 2020 sú vypísané. Rezervujte si svoje miesto.


 • V PRÍPADE PRIHLASOVANIA SA NA POSLEDNÚ CHVÍĽU, TO ZNAMENÁ V DÁTUME PO SPLATNOSTI ZÁLOHY, JE PRÍPLATOK K CELKOVEJ CENE KURZU 100 eur.
 • Storno podmienky: Záloha je vratná pri odhlásení sa do 96 hodín pred konaním kurzu. Kurz, na ktorom sa zúčastníte, môžete kedykoľvek ukončiť. V tom prípade je storno poplatok 100% ceny kurzu. Pre 0. stupeň je dĺžka kurzu 3 dni a kurz sa začína prvým dňom a končí tretím dňom.
 • Ak je prerušenie kurzu z vašej strany zo závažného dôvodu, je možné sa vzájomne dohodnúť na jeho náhrade. A to za časových a finančných podmienok, ktoré vyhovujú organizátorom kurzu. Toto však nie je povinnosťou organizátorov.

Prihláste sa na 0. stupeň. Spýtajte sa.


Tantra masáž celého tela s intimitami
(1. stupeň)

Len pre absolventov 0. stupňa


Všetky aktuálne informácie sú na našom novom webe. Budete presmerovaní

Termíny na jeseň a zimu 2020 sú vypísané. Rezervujte si svoje miesto.

Prvý stupeň nasleduje po rozpoznávaciom nultom stupni.

Budete rozvíjať a prehlbovať techniky Tantrickej masáže Sávitryí. Tantrická masáž celého tela vrátane masáže lingamu a jóni (u muža slabiny, penis, varlata, u ženy vonkajšia časť intimít - slabiny, pysky ohanbia). Pokračovanie výuky ženskej masáže intimít je v 2. stupni. Ide o veľmi citlivé oblasti a nie je možné sa ponáhľať. V procese vám budú pomáhať vedené meditácie, Osho meditácie, debriefing.

Zakončené skúškou a odovzdaním osvedčenia Masér/masérka 1. stupňa Tantra Sávitryí (oprávňuje k vykonávaniu profesionálnej tantra masáže Sávitryí).

Pre získanie pokročilých znalostí masáže mužských intimít a celkovej masáže ženských intimít je nutné absolvovať 2. stupeň Školy Sávitryí. Tak získate osvedčenie 2. stupňa.

Noví tantra maséri/masérky môžu po ukončení kurzov prejsť profesionálnou praxou priamo v Tantra chráme Sávitryí.

Termíny výuky 1. stupňa

Miesto: Trenčianske Teplice (od stredy 18h do nedele 15h)

Jeseň 2020

 • I. termín: 23. - 27. 9. - streda (ubytovanie 15. - 18. hod.) až nedeľa 15. hod.

Zima 2021

 • I. termín: 10. - 14. 2. - streda (ubytovanie 15. - 18. hod.) až nedeľa 15. hod.

Leto 2021

 • I. termín: 7. - 11. 7. - streda (ubytovanie 15. - 18. hod.) až nedeľa 15. hod.

Harmonogram výuky 1. stupňa

 • 1. stupeň Školy trvá 5 dní. Od stredy do nedele.
 • Účastníci kurzu obdržia tlačené skriptá.
 • V cene je zahrnuté použitie 100% esenciálnych olejov.
 • Výuka prebieha v uzavretej skupine max. 10 účastníkov.
 • K dispozícii je všetko, čo potrebujete k výuke a drobné občerstvenie.
 • V stredu výuka prebieha od 19. hod. do cca 22. hod. Vo štvrtok až sobotu od 9. hod. do cca 22. hod. Od 13. hod. do 16. hod. je voľný program (obed, návšteva kúpeľov, prechádzka v prírode, člnkovanie..) V nedeľu končíme o 15. hod. Presný harmonogram výuky vám zašleme e-mailom 2 dni pred začiatkom kurzu.

Čo so sebou

 • 2 menšie uteráky pod hlavu a tvár pri masírovaní, aby sme udržiavali hygienu
 • hygienické potreby a uterák na sprchovanie
 • deku na prikrytie, alebo polažkanie v tráve, možno karimatku
 • šatku (sárong), v ktorom sa masíruje
 • spodné nohavičky/trenky, pri ktorých budete v pohode, že sú od oleja
 • ženy, vezmite si sukňu, tantra je prapôvodne ženská filozofia, budeme rozvíjať ženské kvality života
 • papuče na prezutie
 • pero
 • občerstvenie
 • Ak nemáte sárong, tu je link na e-shop so sárongami.


  VYCHÁDZAME VÁM V ÚSTRETY: Máte o našu školu záujem a neviete ju zaplatiť podľa našich podmienok? Neváhajte nás kontaktovať a nájdeme cestu.

  • V PRÍPADE PRIHLASOVANIA SA NA POSLEDNÚ CHVÍĽU, TO ZNAMENÁ V DÁTUME PO SPLATNOSTI ZÁLOHY, JE PRÍPLATOK K CELKOVEJ CENE KURZU 100 eur.
  • Storno podmienky: Záloha je vratná pri odhlásení sa do 96 hodín pred konaním kurzu. Kurz, na ktorom sa zúčastníte, môžete kedykoľvek ukončiť. V tom prípade je storno poplatok 100% ceny kurzu. Pre 0. stupeň je dĺžka kurzu 3 dni a kurz sa začína prvým dňom a končí tretím dňom.
  • Ak je prerušenie kurzu z vašej strany zo závažného dôvodu, je možné sa vzájomne dohodnúť na jeho náhrade. A to za časových a finančných podmienok, ktoré vyhovujú organizátorom kurzu. Toto však nie je povinnosťou organizátorov.


Ako môžem v škole pokračovať?

Účastníci 1. stupňa môžu rozšíriť svoje vedomosti v 2. stupni Školy tantra masáže Sávitryí. Po jeho absolvovaní a zložení záverečnej skúšky obdržia Osvedčenie, ktoré oprávňuje k vykonávaniu 2. stupňa Tantra masáže Sávitryí. 


Prihláste sa na 1. stupeň. Spýtajte sa.

Terapeutická tantra masáž
(ďalšie stupne)

práve pre vás pripravujeme

2. stupeň

Druhý stupeň postupuje k ďalšej zložke ľudskej bytosti a tou sú emócie a pocity. Naučíte sa vnímať, identifikovať a priznať si pravdivo vlastné emócie a vyjadriť ich. Dovolíte si svoje emócie vložiť do dotykov a nechať ich energiu pôsobiť na ošetrovaného. Postupne budeme nadviazovať kontakt s ďalšou vrstvou ľudskej bytosti a tou je psyché, duša. Budete pokračovať v otváraní, vyjadrovaní, zvedomovaní emócií a zároveň budete poznávať a harmonizovať čakry. Cez čakry, predovšetkým srdečnú čakru, sa budete spájať s vlastnou dušou i s dušou ošetrovaného. Preberieme ďalšie detaily tantrickej masáže Sávitryí.

Naučíte sa plnú masáž ženských intimít a techniku rozvádzania sexuálnej energie do tela, Veľký ťah. Budeme spoločne odhaľovať hlbiny a výšiny tantrického učenia. Prevádzať nás budú opäť vedené meditácie, tanec, katarzné techniky, Osho meditácie, ďalšej techniky na očistu čakier a debriefing.

2. stupeň Školy trvá 2 x 5 dní - predĺžené víkendy 

Termíny Jar a jeseň 2021 - 2 x 5 dní

 • 21. - 25. 4. 2021
 • 15. - 19. 9. 2021

Tretí stupeň - termíny roku 2021 pripravujeme

Tretí stupeň je určený pre tantrické masérky/masérov, ktorí sú pripravení stať sa intímnym terapeutom a prejsť vlastnou transformáciou. 


Štvrtý stupeň

Informácie individuálne u Xenyie Suhayily.  


Pozrite si dokument o Tantra Sávitryí

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu