Dotyk dlaní, očí, zvukov a túžby   Dotyk vôní, chutí, tiel a duše

Škola tantra masáže Sávitryí

Naučíte sa vedomú masáž celého tela aj s oblasťou intimít
(podľa absolvovaného stupňa). Pre získanie osvedčenia je nutné absolvovať 0., 1. stupeň Školy. Ďalej so môžete rozšíriť svoje znalosti v 2. a 3. stupni Školy. 

Všetky info sú na novom webe. Kliknite tu pre otvorenie novej stránky. Budete presmerovaní


Všetky info sú na novom webe. Kliknite tu pre otvorenie novej stránky. Budete presmerovaní

Termíny na jar 2020 sú vypísané. Začínať budeme v máji. Rezervujte si svoje miesto.

 

Moje osobné know-how, moje životné a praktické skúsenosti odovzdávam na workshopoch, v škole Tantra masáží Sávitryí a na kurzoch. A to všetko sa naučiť, pochopiť, precítiť, prežiť vyžaduje svoj čas, vlastné tempo i trpezlivosť. Tantra nie je instantná polievka, je to dlhodobý proces.  Ak máte záujem o kvalitné tantrické vzdelanie, rada Vás ním do hĺbky prevediem.
V mojom podaní ide o transformačný tantrický proces určený ľudom, ktorí vedia, čo chcú. Nevyučujem len za účelom získania certifikátu a nevyučujem ani povrchné erotické masáže.
Xenyie, Učiteľka tantry

Výnimočné a jedinečné schopnosti, ktoré si od nás odnesiete, sú neopakovateľné.

Tantrická masáž Sávitryí - harmonizuje všetky zložky ľudskej bytosti - fyzickú, emocionálnu, duševnú i duchovnú. Venuje sa všetkým častiam ľudského tela vrátane intimít.


Používame špeciálny tantrický dych, ako relaxujúci, tak stimulujúci. 

Počas tejto masáže pracujeme v meditácii. Pečujeme o auru, čakry, meridiány, marmy a reflexné body (aj v oblasti intimít - veľmi dôležité body, ktorým sa iná masáž nevenuje).


Vylaďujeme ľavú a pravú mozgovú hemisféru.

Zbavujeme telo a dušu záťaže, relaxujeme myseľ a prinášame nové poznania o možnostiach sexuality. Dotýkame sa, hladíme, dávame opateru, rozmaznávame, vzrušujeme.


Uvoľňujeme hlavu, všetky časti tela, svaly, kĺby, šľachy, vnútorné orgány. 


Sexuálnu (kundalini) energiu postupne prebúdzame a navyšujeme. Vzrušenie tantrickými technikami využívame k energetizácii tela a zároveň k nárastu ešte vyššieho vzrušenia. Práca s kundaliní energií je transformačný proces. Praktizovanie skutočnej tantry prináša zmeny na všetkých úrovniach človeka. Ste pripravení na svoju premenu? Ak áno, príďte. Ak zatiaľ nie, príďte, keď budete otvorení novej energii.


Škola je veľmi vhodná:

 • pre osobný rozvoj,
 • pre páry, ktoré si chcú prehĺbiť milostný život a vzájomný vzťah,
 • pre profesionálov, ktorí si chcú rozšíriť svoju prax

Prínosom pre Vás je:

 • získanie uceleného komplexu a know-how tantra masáže Sávitryí
 • sebepoznanie
 • zvýšenie prúdu životnej energie
 • harmonizácia tela
 • otvorenie tvorivosti (možno zase začnete písať básne, tancovať, hrať na gitaru)
 • zvýšenie výkonnosti v práci
 • zvýšenie sexuálnej príťažlivosti pre opačné pohlavie
 • omladenie
 • rozjasnenie pohľadu na život


Ja som tam absolvoval 1.stupeň Tantrickej masáže v Tantra chráme Sávitryí u jedinečnej majsterky učitelky tantry Xenyie a som taký nadšený unesený, že som sa rozhodol absolvovať aj 2.stupeň. Slovami sa to dá len veľmi ťažko opísať. Kto nezažil asi nepochopí...
Marian Almasi

Popis a termíny stupňov školy:Zjednodušená tantra masáž celého tela
bez masáže intimít
(Rozpoznávací 0. stupeň)

Všetky info sú na novom webe. Kliknite tu pre otvorenie novej stránky. Budete presmerovaní


Rozpoznávací 0. stupeň zahŕňa predovšetkým výuku systematickej práce s telom. Masáž prebieha v oblečení. Naučíte sa dotýkať tela tak, aby bol dotyk príjemný, láskavý, vzrušujúci ako pre ošetrovaného, tak pre ošetrujúceho. Postupne si zvyknete na nahotu.

Počas tohto víkendu zistíte, či ste pripravení pokračovať do ďalších stupňov vzdelávania. Dávame vám slobodu voľby. Získavate možnosť naučiť sa prakticky masáž, ktorú využijete doma pre svojich milovaných. Počas kurzu dostanete množstvo praktických a teoretických informácií. Keď ich začnete využívať, prinesú vám mnoho výhod vo vašom živote.

Ukončené Diplomom účastníka (neoprávňuje na vykonávanie profesionálnej tantra masáže Sávitryí).

Ak vás Sávitryí masáž osloví, môžete pokračovať do ďalších stupňov školy. Získate osvedčenie Sávitryí masér 1. a 2. stupňa a ďalej aj terapeut. Keď sa rozhodnete pre našu spoločnú cestu, budete prechádzať veľkým sebaspoznávaním a transformáciou. Je to váš zámer?

Cena kurzu

 • Cena: 229 eur/ osoba 
 • V prípade záujmu o individuálnu výuku 0. stupňa Školy, kde bude účastník sám, je príplatok k základnej cene kurzu 400 eur. V príplatku je zahrnutá odmena figurantovi/figurantke a individuálny prístup. Celková cena je tak 629 eur.
 • Záloha: 70 eur, platba na účet FIO IBAN:SK2583300000002201191543
  Do poznámky: meno účastníka/účastníkov kurzu, dátum prvého dňa výuky, na ktorý sa prihlasujete
 • Záloha je splatná pri prihlásení sa. Na základe zaplatenej zálohy vám rezervujeme miesto v kurze.
 • Doplatok: 149 eur - platba v hotovosti alebo na účet pred začiatkom výuky
  Doplatok individuálnej výuky: 549 eur - platba v hotovosti alebo na účet pred začiatkom výuky
 • Storno podmienky: Záloha je vratná pri odhlásení sa do 96 hodín pred konaním kurzu. Kurz, na ktorom sa zúčastníte, môžete kedykoľvek ukončiť. V tom prípade je storno poplatok 100% ceny kurzu. Pre 1. stupeň je dĺžka kurzu 2 dni a kurz sa začína prvým dňom a končí druhým dňom.

 • Ak je prerušenie kurzu z vašej strany zo závažného dôvodu, je možné sa vzájomne dohodnúť na jeho náhrade. A to za časových a finančných podmienok, ktoré vyhovujú organizátorom kurzu. Toto však nie je povinnosťou organizátorov.


Ako môžem v škole pokračovať?

Účastníci 0. stupňa môžu rozšíriť svoje vedomosti v 1. stupni Školy tantra masáže Sávitryí. Informácie nájdete nižšie. Po jeho absolvovaní a zložení záverečnej skúšky obdržíte Osvedčenie, ktoré oprávňuje k vykonávaniu Tantra masáže Sávitryí. Noví tantra maséri/masérky môžu po ukončení kurzu prejsť profesionálnou praxou priamo v Tantra chráme Sávitryí. 


Všetky info sú na novom webe. Kliknite tu pre otvorenie novej stránky. Budete presmerovaní


Prihláste sa na nultý stupeň. Spýtajte sa.


Tantra masáž celého tela s intimitami
(1. stupeň)

Len pre absolventov 0. stupňa

Prvý stupeň nasleduje po rozpoznávaciom nultom stupni.

Budete rozvíjať a prehlbovať techniky Tantrickej masáže Sávitryí. Tantrická masáž celého tela vrátane masáže lingamu a jóni (u muža slabiny, penis, varlata, u ženy vonkajšia časť intimít - slabiny, pysky ohanbia). Pokračovanie výuky ženskej masáže intimít je v 2. stupni. Ide o veľmi citlivé oblasti a nie je možné sa ponáhľať. V procese vám budú pomáhať vedené meditácie, Osho meditácie, debriefing.

Zakončené skúškou a odovzdaním osvedčenia Masér/masérka 1. stupňa Tantra Sávitryí (oprávňuje k vykonávaniu profesionálnej tantra masáže Sávitryí).

Pre získanie pokročilých znalostí masáže mužských intimít a celkovej masáže ženských intimít je nutné absolvovať 2. stupeň Školy Sávitryí. Tak získate osvedčenie 2. stupňa.

Noví tantra maséri/masérky môžu po ukončení kurzov prejsť profesionálnou praxou priamo v Tantra chráme Sávitryí.


Ďalšie informácie:

 • 1. stupeň Školy trvá dva víkendy.
 • Účastníci kurzu obdržia tlačené skriptá.
 • V cene je zahrnuté použitie 100% esenciálnych olejov.
 • Výuka prebieha v uzavretej skupine max. 4-6 účastníkov. 
 • Výuku 1. stupňa poskytujeme aj individuálne (viď platobné podmienky nižšie).
 • K dispozícii je všetko, čo potrebujete k výuke a drobné občerstvenie.
 • V sobotu výuka prebieha od 9. hod. do cca 19. hod., v nedeľu od 9. hod. do cca 16. hod.
  V sobotu je 2 hod. prestávka na obed, v nedeľu 1 hod. prestávka na obed. Presný harmonogram výuky Vám zašleme e-mailom 2 dni pred začiatkom kurzu.
 • So sebou si prineste sarong (veľkú plážovú šatku, pareo), pohodlné oblečenie, pero, hygienické potreby a občerstvenie.
 • Ak budete používať naše hygienické potreby (uteráky, sprchové gely, šampóny, kondicionéry) a sárongy, je príplatok 15 EUR za 1 víkend výuky.
 • Ak nemáte sárong, tu je link na e-shop so sárongami.


Termíny jar 2020 

Vyberte si svoj termín 2. stupňa Školy z nasledujúcich možností:

I. termín:  13. - 14. a 20. - 21. 6.  Bratislava 


Cena kurzu

 • Cena: 449 eur/ osoba (cena je za 4 dni výuky pri účasti minimálne 2 osôb)
 • V prípade záujmu o individuálnu výuku 1. stupňa Školy, kde bude účastník sám, je príplatok k základnej cene kurzu 800 eur. V príplatku je zahrnutá odmena figurantovi/figurantke a individuálny prístup. Celková cena je tak 1249 eur.
 • Záloha: 150 eur, platba na účet FIO IBAN:SK2583300000002201191543 Č.ú.: 2201191543/8330 VS: dátum prvého dňa výuky na ktorý sa prihlasujete.
  Do poznámky: Meno účastníka/účastníkov kurzu
 • Záloha je splatná pri prihlásení sa. Na základe zaplatenej zálohy vám rezervujeme miesto v kurze.
 • Doplatok: 299 eur - platba v hotovosti alebo na účet pred začiatkom výuky.
  Doplatok individuálnej výuky: 1099 eur - platba v hotovosti alebo na účet pred začiatkom výuky
 • Storno podmienky: Záloha je vratná pri odhlásení sa do 96 hodín pred konaním kurzu. Kurz, na ktorom sa zúčastníte a už prebieha, môžete kedykoľvek ukončiť. V tom prípade je storno poplatok 100% ceny za kurz. Pre 1. stupeň je dĺžka kurzu 4 dni a kurz sa začína prvým dňom a končí štvrtým dňom.
 • Ak je prerušenie kurzu z vašej strany zo závažného dôvodu, je možné sa vzájomne dohodnúť na jeho náhrade. A to za časových a finančných podmienok, ktoré vyhovujú organizátorom kurzu. Toto však nie je povinnosťou organizátorov.


Ako môžem v škole pokračovať?

Účastníci 1. stupňa môžu rozšíriť svoje vedomosti v 2. stupni Školy tantra masáže Sávitryí. Po jeho absolvovaní a zložení záverečnej skúšky obdržia Osvedčenie, ktoré oprávňuje k vykonávaniu 2. stupňa Tantra masáže Sávitryí. 


Prihláste sa na prvý stupeň. Spýtajte sa.

Aké sú rozdiely medzi Školou a Kurzami?

 • Prvý rozdiel je v dĺžke trvania. Škola trvá tri víkendy a je zakončená osvedčením pre vykonávanie profesionálnej tantra masáže. Kurz trvá max. deväť hodín a je určený len na súkromné využitie.
 • Druhý rozdiel je v tom, že v Škole sú účastníci, ktorí sa väčšinou navzájom nepoznajú. To znamená, že sa masírujú cudzí ľudia. Na kurze sa navzájom masíruje pár ľudí, ktorí sú si blízki.
 • Tretí rozdiel je, že v Škole sa učí detailná tantra masáž. Účastníci si prechádzajú meditáciami, učia sa pracovať s dychom, zažívajú transformáciu a dozvedia sa o filozofii tantry. Na kurze sa pár učí prevažne fyzickú časť masáže a to zjednodušenú a napriek tomu účinnú.

Terapeutická tantra masáž
(ďalšie stupne)

práve pre vás pripravujeme

Druhý stupeň - termíny roku 2020 pripravujeme

Druhý stupeň postupuje k ďalšej zložke ľudskej bytosti a tou sú emócie a pocity. Naučíte sa vnímať, identifikovať a priznať si pravdivo vlastné emócie a vyjadriť ich. Dovolíte si svoje emócie vložiť do dotykov a nechať ich energiu pôsobiť na ošetrovaného. Postupne budeme nadviazovať kontakt s ďalšou vrstvou ľudskej bytosti a tou je psyché, duša. Budete pokračovať v otváraní, vyjadrovaní, zvedomovaní emócií a zároveň budete poznávať a harmonizovať čakry. Cez čakry, predovšetkým srdečnú čakru, sa budete spájať s vlastnou dušou i s dušou ošetrovaného. Preberieme ďalšie detaily tantrickej masáže Sávitryí.

Naučíte sa plnú masáž ženských intimít a techniku rozvádzania sexuálnej energie do tela, Veľký ťah. Budeme spoločne odhaľovať hlbiny a výšiny tantrického učenia. Prevádzať nás budú opäť vedené meditácie, tanec, katarzné techniky, Osho meditácie, ďalšej techniky na očistu čakier a debriefing.

2. stupeň Školy trvá 2 x 5 dní - predĺžené víkendy 


Tretí stupeň - termíny roku 2021 pripravujeme

Tretí stupeň je určený pre tantrické masérky/masérov, ktorí sú pripravení stať sa intímnym terapeutom a prejsť vlastnou transformáciou. 


Štvrtý stupeň

Informácie individuálne u Xenyie Suhayily.  


Pozrite si dokument o Tantra Sávitryí

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu