Blog: O filozofii tantry

Už v piatok 8.3. sa k nám pridajte na workshop pre nováčikov v tantre. Príďte a spýtajte sa na čokoľvek ohľadom vedomého dotyku, partnerských vzťahov, filozofie tantry. Teším sa na vás, Xenyie Suhayila Komersa

Keď prvýkrát počujete slovo "tantra", môže vo vás vyvolať rôzné zvláštne asociácie.
Ako podivný guru, ktorý učí skupinové sexuální praktiky, plné zakázaných a podivných vecí.
Možno aj tajné stretnutia ľudí, ktorí sú neverní svojim partnerom a veľmi čudne sa správajú.
Alebo už viete, že vám tantra dáva veľké výhody do života?

Slunce ještě spí, skupinka odvážných se schází před hotelem v Puškaru. Únava, očekávání. Zrodí se v někom z nás nový sannjásin*? Zasloužím si já zasvěcení? Jaké duchovní jméno mě bude provázet na další cestě životem? Co mi přinese a odnese? Kam mne energie nového jména zavede? Chci opravdu být sannjásin?