Autentické zážitky s tantrou - Anna a Jožko

02.03.2018

Další z osobních autentických zážitků, které přinášejí Tantra masáže Sávitryí. Vyjádření Anny a Jožka nechávám záměrně bez jakékoli korektury, v podobě, v jaké jsem je obdržela. 

Anna

Nakolko sa sama venujem studiu tantry takmer tri roky, chcela som sa spiritualne ďalej rozvinut, a vyskušat tantricku masaz s osobou rovnakeho pohlavia. Jin-Jin spojenie je jemnejsie ako Jin-Jang, ale viac senzualne.

Bohuzial, vacsina ponuk na tantricku masaz na internete ma eroticky, az vyulgarny kontext a ja som hladala viac menej spiritualne spojenie na vysokej urovni.

Nevedela som presne, co od uvedenej masaze ocakavat, ale Suhayiline mile privitanie, uvodny ritual a samotna mazas pozostavajuca z roznych tantrickych postupov, a specifickych dychov vyustila do uzasneho celoteloveho vyvrcholenia. Zo spiritualneho hladiska je sexualna energia najvyssia forma energie v tele cloveka a pokial je rozvedena do celeho tela specialnymi dychovymi cviceniami, ma liecebne i omladzujuce ucinky.

Z celeho srdca Knazke Xenyii dakujem za uzasny intimny zazitok (neviem sa dockat dalsieho stretnutia!)

Jožo

Cez zimné mesiace, keď som mal menej práce, surfoval som po nete a hľadal nejaký príjemný relax. Oslovila ma stránka Tantra chrámu Sávitryí.

Prvé stretnutie s kňažkou Peťou bolo pre mňa plné napätia a očakávania. Jej dotyky boli jemné a nežné a veľmi uspokojujúce. Pri samotnej masáži som pociťoval neskutočný príval energie a úžasných pocitov. Odcházal som s úsmevom na tvári a vedomím, že to nebola posledná návšteva v Sávitryí.

Po určitej dobe som návštevu zopakoval a ujala sa ma úžasná Xenyia. Tie pocity sa nedajú ani opísať, to človek musí zažiť!

Zažil som duchovné prepojenie dvoch tiel cez ruky a telo mojej kňažky. Ovládol ma krásny pocit uvolnenia, radosti zo života a pokoja. Xenyia sa venovala aj mojim čakrám, ktoré aktivovala a moj život sa stal jasnejším a rozhodnejším.

Keď som bol na dovolenke s rodinou, syn sa rozhodoval, aký darček kúpi priateľke. Váhal nad delfínmi zobrazenými v čírom skle. V jednom boli dva otočené chrbtom k sebe a v druhom bol len samotný vo výskoku. Bez rozmýšľania som mu povedal, že ak si vyberie tých, čo sú chrbtom, tak sa rozídu. Ale ak si vyberie toho jedného, tak bude pro ňu sám a jedinný.

Toto zo mňa vyhrklo. Tak som to cítil a mal som z toho dobrý pocit. Zatial sú stále spolu :-).

Myslím, že Xenyie vo mne zobudila vnímavejšieho človeka, ktorý sa vie tešiť zo života a vychutnávat jeho dary.

S láskou, Xenyie

Namasté ....

Vzdělávání v oblasti tantry a vědomého dotyku

Tantra masáže Sávitryí


Ptejte se, přihlašte se do newslettera! S radostí Vám odpovíme