Ako sa (za)páčiť opačnému pohlaviu

07.05.2018

Táto téma je v každej ére aktuálna a trápia sa ňou aj muži aj ženy. Ja tiež nie som výnimkou.

Vlastnou skúsenosťou som prišla na to, že určitou polohou tela, hýbaním, gestami je možné ovplyvniť a zmeniť naše vnútorné nastavenie, náladu a tým pádom aj vyžarovanie do okolia. Nazvime to sexepíl (sexappeal), charizma.

Táto neverbálna komunikácia nás neustále ovplyvňuje, či si to uvedomujeme alebo nie. Nielen v oblasti vzťahov, aby sme sa druhému pohlaviu zapáčili. Ale aj v oblasti zdravia, fyzickej a duševnej pohody, financií.

Súhlasili by ste so mnou, že každý človek (či muž alebo žena) má v sebe obe energie, aj mužskú aj ženskú? Jin-jang, svetlo-tma, atď atď. Rovnováha. Obe pohlavia potrebujú obe energie pre život. Muž, logicky, bude potrebovať viac mužskú energiu a žena viac ženskú. V dnešnej dobe je bežné (nie však normálne), že najmä my ženy fungujeme primárne na tej mužskej energii. Ak to správne nevyvážime, odzrkadlí sa to na našom zdraví, na problémoch so ženskými orgánmi, hormóny a aj na narušených vzťahoch, resp. neschopnosť naviazať nejaký vzťah.

Keď ja ako žena začnem používať tieto jednoduché (a zároveň mocné a efektívne) pohyby, moja energia sa postupne začne meniť. Stanem sa pokojnejšou, jemnejšou, príjemnejšou, vyrovnanejšou, krajšou a zákonite aj príťažlivejšou pre mužov.

Čo vám viem takto cez písmená prezradiť je, napríklad, ženy - seďte s nohami pri sebe. Ženy potrebujú mať v oblasti panvy a lona teplo. Muži, naopak, potrebujú chladiť - vetrať a mali by sedieť s nohami od seba. Expandovať do priestoru. Keď si všimnete staršie fotky, ženy aj muži to tak robili. Ženy nosili okrem toho aj dlhé sukne. Aj to pomáha k lepšiemu prúdeniu energií a hormónov tele.

Takže zmení to v prvom rade mňa, začnem sa mať viac rada, a tým aj muži mňa. Viem ako muža prilákať. Lebo obrazne povedané, ženy majú vábiť, muži loviť. :)

Keď zistím, ako tieto energie fungujú, vie mi to pomôcť aj už v existujúcom vzťahu.

Na našich workshopoch, kurzoch a ženských kruhoch si tieto jednoduché pohyby môžete sami na sebe rovno vyskúšať a praktikovať aj v bežnom živote. Hrať sa s nimi a pozorovať, čo to s vami a s okolím robí :)

Chcete zažiť niečo nové? Pridajte sa k nám a s radosťou vás to naučíme.

Xenyie Suhayila Komers

Škola tantra masáže Sávitryí