Spojení v harmonii života

Kontaktné informácie

Tantra Sávitryí

Bazalková 2, 821 07 Bratislava
xenyie@tantraskolabratislava.sk
+421 905 343 543

Online rezervácie

Termín rezervace Vám potvrdíme emailem

Objednávky

Po - Ne: 8:00 - 22:00

Milí přátelé, při své práci se hluboce a s plnou pozorností věnuji svým objednaným klientkám, klientům, skupinám. V tu dobu neodpovídám na telefonáty. Nepřijaté hovory vyřizuji po ukončení své práce s klienty. Respektuji Váš čas a soukromí, zanechejte mi tedy formou sms, e-mailu, vyplněním kontaktního formuláře, informace o svých přáních ohledně výuky tantra masáže, a já Vám s radostí odpovím. V komunikaci laskavě uveďte své jméno, termín a název požadované služby. 

Děkuji za porozumění a těším se na společnou cestu tantry, Xenyie

Krásný energeticky čistý a láskou naplněný Tantra chrám Sávitryí

Kontakt od srdce k srdci